Catering

 • Kuchnia włoska - Restauracja Pasja

  Kuchnia włoska – Restauracja Pasja

  wesela, ludzie, catering

  Hits 109

  Lokal Pasja funkcjonuje w branży gastronomicznej. Profesjonalna obsługa proponuje dania z różnych zakątków Europy, włoską pizze i wykwintne owoce morza. Naszym klientom zorganizujemy także przyjęcia. Pasja mieści się w Radomiu, jednak osoby z okolicznych miejscowości mogą kupować dania na wynos. Lokal Pasja Radom to wspaniałe miejsce na rodzinne popołudnie, spotkanie towarzyskie czy biznesowe. Szczegółowa oferta
 • Andrzej Krystosiak barman

  Andrzej Krystosiak barman

  usługi cateringowe, wynajem baru, restauracje

  Hits 136

  Obsługa barmańska na przyjęciu weselnym, imprezie okolicznościowej czy na targach – to zlecenie dla Pro Baru. Pracownicy firmy Pro Bar na prośbę zleceniodawcy mogą opracować dostosowane do indywidualnych potrzeb menu, dokonać zakupu alkoholi, wynająć doświadczonych kelnerów i kelnerki a ponadto zaplanować i przeprowadzić zjawiskowe pokazy barmańskie. Dla zainteresowanych proponowane są pokazy barmańskie. Aby skontaktować się z Pro Barem, należy zadzwonić na 509-176-162.
 • Powozownia restauracja w dobrym stylu

  Powozownia restauracja w dobrym stylu

  hotele, organizacja przyjęć

  Hits 107

  Lokal Powozownia proponuje szeroki zestaw usług gastronomicznych. Wyśmienita kuchnia, komfortowe wnętrza i sielankowa atmosfera sprawiają, że każda uroczystość w lokalu na długo pozostawia u odwiedzających gości miłe odczucia. Powozownia chętnie przyjmie odwiedzających z całego kraju. Szczegółowy spis usług Powozowni i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej: powozownia.pl. Zadzwoń: fax: +48 61 662 36 65, tel. kom.: 667 777 713, tel. kom.: 601 757 105, tel.
 • DeeDee

  DeeDee

  Hits 126

  Firma Dee Dee zajmuje się fachową obsługą gastronomiczną a także organizacją wszelkiego rodzaju jubileuszy. Zapewniamy catering na wszelkie okazje jak np.: śluby, rocznice itp. Nasza znajduje się w rejonie Gdańska , a jej zespół stara się urzeczywistniać każde prośby klientów. Do każdorazowego zlecenia podchodzimy zaangażowaniem, z tego też powodu zyskaliśmy poparcie wielu osób.