Technika

 • Elektryczne silniki

  Elektryczne silniki

  części samochodowe,opony

  Hits 12

  Silniki elektryczne indukcyjne to podstawowy produkt, jaki sprzedajemy w naszym sklepie online Wamasz z Olsztyna. Każdy z każdy z tych artykułów to urządzenie wysokiej jakości, który zastosować można do wielu celów. Silniki elektryczne mające moc od 0,04 kW do 355 kW trójfazowe, dużej mocy, kołnierzowe, z hamulcem oraz inne gwarantujemy w konkurencyjnych cenach. Do nich dostępne są też części dodatkowe oraz gwarantujemy kompleksowy serwis. Ponadto silniki elektryczne możem
 • TLP Technologie lokalizacji Podziemnej

  TLP Technologie lokalizacji Podziemnej

  klienci indywidualni, technika

  Hits 90

  Wyspecjalizowana firma usługowa. Firma Technologie Lokalizacji Podziemnej zajmuje się technologiami lokalizacji podziemia. Do oferty produktów firmowych można zaliczyć m.in. lokalizatory uszkodzonych kabli, ponadto w sprzedaży są dostępne niezbędne akcesoria. Firma świadczy usługi serwisowe, proponuje także bogaty pakiet kursów , z dotyczących obsługi zakupionych narzędzi. Dzięki ogromnemu doświadczeniu , a także rzetelności, firmie zaufało nam już wielu nabywców.
  S
 • Produkty z grafenu AGP

  Produkty z grafenu AGP

  edukacja, grafen monowarstwowy

  Hits 89

  Advanced Graphene Products dostarcza grafen, który powstaje z ciekłego metalu, ten nietypowy proces został stworzony przez Politechnikę Łódzką. Advanced Graphene Products Sp. z o.o. to szeroki asortyment grafenu m.in. High Strength Metallurgical Graphene dystrybuowany za pośrednictwem witryny internetowej Advancedgrapheneproducts.com. Bardzo chętnie odpowiadamy na wszystkie sugestie w siedzibie w Zielonej Górze – kontrahenci mogą poza tym skontaktować się z nami telefonicznie.
 • WINDPOLDŹWIG

  WINDPOLDŹWIG

  winda, remonty, hurt detal

  Hits 111

  Księgowość:
  Aldona Załuska
  tel. (68) 457 43 03
  aldona.zaluska@windpoldzwig.pl

  Transport, dźwigi towarowe, platformy dla niepełnosprawnych ruchowo, podnośniki od cenionych przedsiębiorstw oferuje Spółka Windopoldźwig Niezawodność sprzedawanych produktów, ich atrakcyjne ceny oraz sprawny montaż sprawiły, że liczba zadowolonych klientów przedsiębiorstwa sukcesywnie zwiększa się. W sprawie szczegółów odnośnie oferty warto odwiedzić portal firmy: www.w
 • MASTERCOMP: outsourcing IT

  MASTERCOMP: outsourcing IT

  outsourcing, sieci informatyczne, firma IT

  Hits 114

  Na zlecenie klientów opiekujemy się komputerami i siecią jako firma zewnętrzna. Oferowany przez nas outsourcing IT to bardzo korzystne rozwiązanie dla podmiotu, który nie chce generować wydatków w postaci utrzymywania w swoich strukturach działu informatycznego.
 • Windpoldźwig konstrukcje samonośne

  Windpoldźwig konstrukcje samonośne

  dźwig, budowa domów, detal

  Hits 138

  Windopoldźwig to spółka z o. o., która ma w swojej ofercie platformy dźwigowe wszelkiego typu. Montujemy m.in.: podłogi obrotowe, chodniki ruchome, funkcjonalne windy dla niepełnosprawnych oraz zapewniamy błyskawiczny serwis. Oferowane urządzenia wyróżniają się wytrzymałością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. W zakładce Galeria na stronie www znajdują się gotowe realizacje, które stały się wizytówką spółki. Paulina Wachowicz, tel. (68) 457 43 07, gg.